• Product Image

Žymos: plc adapteris 3, Pluošto, combiloader loader, gpon onu, pluošto maršrutizatorius, UPC, optinio pluošto splitter, nordost odin, gpon modemas, 1x2 plc splitter.

10vnt Nauji PLC " Mini Pluošto Optiniai Splitter SC/UPC 1:4 Vienos rūšies 1260~1650nm Optinio Pluošto Splitter Nemokamas Pristatymas Didmeninė

1、 Produkto įvedimo PLC Optinis Splitter PLC skirstytuvai-tai produktas, paremtas plokščių optinis waveguide technologija, kuri turi savybių mažai įterpties nuostoliai, poliarizacija, susijusių nuostolių ir didelio kanalo vienodumas. 2. Pagrindinis naudoja Ji naudojama prisijungti tarnyba ir terminalų įrangos pasyviojo optinio tinklo (EPON, BPON, GPON ir kt.) ir suprasti, filialas optinį signalą.Geras vienodumo, mažos apimties, paprasta naudoti. 3、 Produkto charakteristikos produkto savybės maži, kompaktiški mechanizmas, mažai įterpties nuostoliai, poliarizacijos nuostolių, vienodas slėgio paskirstymas, geros aplinkos prisitaikyti ir kt.Produkto veikimas atitinka gr-1209-core, gr-1221-core, YD / TT 2000.1-2009 m. ir pavojingų medžiagų specifikacijos optinio tinklo jungtis, PLC splitter, 1 taškai 4 pluošto splitter, SC mini plieninių vamzdžių bandymas, diferencialas 0.9 plikas pluošto diržai, Micro PLC splitter 1 :4 Blokatorius Optinis splitter SC diferencinis šviesos 0.9 plikas pluošto su didelio ploto Gaminio parametrų Modelis: PLC " SC UPC 1:4 Sąsajos tipas: SC/UPC (pritaikoma FC, LC) Įterpties nuostoliai:

Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Modelio Numeris G657A2 PLC
Jungties Tipas SC/UPC
Dydis 60mm*7mm*4mm
Elemento Ilgio 1m
Prekės Pavadinimas GONGFENG

Parašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

10vnt Nauji PLC " Mini Pluošto Optiniai Splitter SC/UPC 1:4 Vienos rūšies 1260~1650nm Optinio Pluošto Splitter Nemokamas Pristatymas Didmeninė

€29.64


Specifikacija


Panašūs produktai

Išpardavimas
30MW Vaizdo Gedimų Lokatorius Tribrer Prekės 30mW Optinio pluošto kaltės bandymo pen, Vaizdo Gedimų Lokatorius Nemokamas pristatymas
1, techninė rodiklius: Šviesos šaltinio bangos ilgis: 650 + 10NM Taikoma pluošto: SM, MM Single mode) išėjimo galia: 30 mW elektros Energijos tiekimas: 5 Skirsnio 2 baterijos Nuolatinio darbo laikas: daugiau nei 20h maitinimas Darbinė temperatūra: 10-60 laipsnių (be rasos) Sandėliavimo
€28.95
Išpardavimas
Media converter 8 sfp 2 rj45 gigabit ethernet optinio pluošto jungiklis ip kameros UTP Pluošto Optinis jungiklis
Gigabit Ethernet Switch Series Pluošto Jungiklis PCBA 2-Port 10/100/1000M TX &8-Port 1000M FX, Kad Gigabit 8G2FE yra Ethernet Pluošto Jungikliu, kuris yra specialiai suprojektuoti tinklo stebėjimo.Ji turi 2 10/100/1000Mbps Ethernet prievadų ir 8 1.25 Gbps sfp prievadus.Ji priima Marvell
€43.42
Išpardavimas
Aukšto Tikslumo GS-11 Optinio Pluošto Cleaver 5-20mm Naudojami FTTX FTTH su Pačiu FB-1688 Nemokamas pristatymas
Aukšto Tikslumo GS-11 Optinio Pluošto Cleaver 5-20mm Naudojami FTTX FTTH su Pačiu FB-1688 Nemokamas pristatymas Galiu jus užtikrinti, kad mūsų produktų kokybės, siekiant užtikrinti, kad mes suteikti jums geriausias paslaugas, siekiant užtikrinti, greičiausias pristatymas, saugiausias
€59.96
Išpardavimas
Nemokamas Pristatymas Optinio Pluošto Išpardavimas Striptizo FO 103-S Fibra Optica Striptizo FO 103-S Optinio tinklo Skirstytuvo
Nemokamas Pristatymas Optinio Pluošto Išpardavimas Striptizo FO 103-S Fibra Optica Striptizo FO 103-S Optinio tinklo Skirstytuvo Savybės: - Už išpardavimas 250 mikronų rezervo danga atskleisti 125 mikronų pluošto cladded - 140 µm skersmens skylę ir V-atidarymo
€7.89
Išpardavimas
Didelio Tikslumo Optinių Skaidulų Cleaver Optinio Pluošto Cutter Blade Pjovimo Peilis Pluošto Optique Clivador de Fibra į FTTH Projektas Gyvenimo
Didelio tikslumo optinių skaidulų cleaver naudojamas tikslumo pjovimo single core pluošto priemonė, tinka FTTH optinio pluošto prie namų.Pjovimo kampas yra mažesnis ir tiksliau ,lengva naudotis, nereikia specialių įgūdžių.Kas daugiau, mažo dydžio pluošto cleave yra lengva nešiotis.Pagal
€30.43
Išpardavimas
Aukštos Kokybės 1000pcs OD3.0 60mm (Populiarus) optinių Skaidulų Sintezės Sudurti Apsaugos Rankovėmis, Termiškai Susitraukiantis Vamzdelis ,Nemokamas Pristatymas
GT - 60A (Populiarus), aukščiausios Kokybės, Pirkti su pasitikėjimu ! Nemokamas Pristatymas su Sekimo numerį Apie tai aukciono mes siūlome jums aukštos kokybės šviesolaidinį sintezės sudurti apsaugos rankovėmis, skersmuo po susitraukimo 3.0 mm , ilgis: 60mm, produktas
€31.76
Išpardavimas
100mtr Šarvuotos Pluošto Pleistras Laido 2 pluošto SC, LC FC SM šarvuotos ftth megztinis 2 core šviesolaidžių Singlemode kabelis, duplex ELINK
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel.: 13065838003 100mtr Šarvuotos Pluošto Pleistras Laido dual pluošto SM SC, LC FC šarvuotos ftth megztinis 2 core šviesolaidžių Singlemode duplex kabelių ELINK ​ ​ PIC Parodyti: Ypatybė: Kompaktiškas
€31.27
Išpardavimas
SC/UPC-SC/UPC 1310/1550nm OTDR Bandymas Pratęsti Liniją Optinio Pluošto OTDR Pradėti Kabelį Langelį
SC/UPC-SC/UPC 1310/1550nm OTDR Bandymas Pratęsti Liniją Optinio Pluošto OTDR Pradėti Kabelį Langelį, Kad quanity ≥ 4 langelis, Mes pasirūpinsime už FEDEX greitas pristatymas, 5 - 10 dienų iki kelionės tikslo. Užsakant prašome nurodyti jungčių tipai reikia.ir kabelis 500m~2km,
€62.77
Išpardavimas
100 VNT Įterptųjų SC APC Optinio Pluošto Greita Jungtis conector de campo FTTH vienos rūšies SC greita jungtis Srityje Surinkimo adapteris
100 VNT Įterptųjų SC APC Optinio Pluošto Greita Jungtis conector de campo FTTH vienos rūšies SC greita jungtis Srityje Surinkimo adapteris Kokybės Užtikrinimas: 99% Sėkmės Rodiklis (Visiškai Naujus Priedus) Nuostolių Grįžti praradimo>45db (aukštos kokybės), Užsispyręs Amerikos
€8.93
Išpardavimas
1pcs Už
Prekės Informacija Huawei Originali: OMXD30000 Pardavėjo Vardas: Go-Fibereasy Formą Tipas: SFP+ siųstuvas-imtuvas Max Duomenų perdavimo Sparta: 10Gbps/10000Mbps Bangos ilgis: 850nm Max Kabelio Atstumas: 300m per OM3 PRF Sąsaja: LC duplex Optiniai Komponentai: VCSEL 850nm Kabelio Tipas: PRF
€18.19
Išpardavimas
FTTH šviesolaidžio Sujungimas Mašina KOMSHINE FX37 Optinio Pluošto Sintezės Splicer Suvirinimo Mašina Su Cleaver KF-52
Komshine FX37 PAS Optinio Pluošto sintezės splicer su pluošto cleaver * Didelio Tikslumo ir Mažos Jungimo Nuostoliai * * Nekilnojamojo Core Derinimas * * Mažas Jungimo Nuostoliai FX37 sujungia funkcijų abiejų sandūrų ir šildymo tiems, kabeliai, kuri yra
€740.18
Išpardavimas
60PCS 3M Fibrlok 2529 Universaliųjų Optinių 3M Fiber Splicer Optinio Pluošto Splicer Tiekimo Optinio pluošto Mechaninė Sujungimo Jungtis
60PCS 3M Fibrlok 2529 Universaliųjų Optinių 3M Fiber Splicer Optinio Pluošto Splicer Tiekimo Optinio pluošto Mechaninė Sujungimo Jungtis Galiu jus užtikrinti, kad mūsų produktų kokybės, siekiant užtikrinti, kad mes suteikti jums geriausias paslaugas, siekiant užtikrinti, greičiausias
€63.66