• Product Image

Žymos: plc adapteris 3, Pluošto, combiloader loader, gpon onu, pluošto maršrutizatorius, UPC, optinio pluošto splitter, nordost odin, gpon modemas, 1x2 plc splitter.

10vnt Nauji PLC " Mini Pluošto Optiniai Splitter SC/UPC 1:4 Vienos rūšies 1260~1650nm Optinio Pluošto Splitter Nemokamas Pristatymas Didmeninė

1、 Produkto įvedimo PLC Optinis Splitter PLC skirstytuvai-tai produktas, paremtas plokščių optinis waveguide technologija, kuri turi savybių mažai įterpties nuostoliai, poliarizacija, susijusių nuostolių ir didelio kanalo vienodumas. 2. Pagrindinis naudoja Ji naudojama prisijungti tarnyba ir terminalų įrangos pasyviojo optinio tinklo (EPON, BPON, GPON ir kt.) ir suprasti, filialas optinį signalą.Geras vienodumo, mažos apimties, paprasta naudoti. 3、 Produkto charakteristikos produkto savybės maži, kompaktiški mechanizmas, mažai įterpties nuostoliai, poliarizacijos nuostolių, vienodas slėgio paskirstymas, geros aplinkos prisitaikyti ir kt.Produkto veikimas atitinka gr-1209-core, gr-1221-core, YD / TT 2000.1-2009 m. ir pavojingų medžiagų specifikacijos optinio tinklo jungtis, PLC splitter, 1 taškai 4 pluošto splitter, SC mini plieninių vamzdžių bandymas, diferencialas 0.9 plikas pluošto diržai, Micro PLC splitter 1 :4 Blokatorius Optinis splitter SC diferencinis šviesos 0.9 plikas pluošto su didelio ploto Gaminio parametrų Modelis: PLC " SC UPC 1:4 Sąsajos tipas: SC/UPC (pritaikoma FC, LC) Įterpties nuostoliai:

Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Modelio Numeris G657A2 PLC
Jungties Tipas SC/UPC
Dydis 60mm*7mm*4mm
Elemento Ilgio 1m
Prekės Pavadinimas GONGFENG

Parašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

10vnt Nauji PLC " Mini Pluošto Optiniai Splitter SC/UPC 1:4 Vienos rūšies 1260~1650nm Optinio Pluošto Splitter Nemokamas Pristatymas Didmeninė

€29.64


Specifikacija


Panašūs produktai

Išpardavimas
Media converter 8 sfp 2 rj45 gigabit ethernet optinio pluošto jungiklis ip kameros UTP Pluošto Optinis jungiklis
Gigabit Ethernet Switch Series Pluošto Jungiklis PCBA 2-Port 10/100/1000M TX &8-Port 1000M FX, Kad Gigabit 8G2FE yra Ethernet Pluošto Jungikliu, kuris yra specialiai suprojektuoti tinklo stebėjimo.Ji turi 2 10/100/1000Mbps Ethernet prievadų ir 8 1.25 Gbps sfp prievadus.Ji priima Marvell
€43.42
Išpardavimas
Nemokamas Pristatymas 10VNT Vienas pelės mygtuku Spustelėkite Optinio tinklo Jungtis Švaresnis Rašiklis 1,25 mm LC MU Jungtys, Optinių Skaidulų Įrankiai
Spustelėkite vieną Optinio Pluošto Švaresnis Jungtis Pabaigos Veido Valymas Rašiklis 1,25 mm LC/MU Jungtys Mini Skirtos specialiai gerai dirbti su skystųjų kristalų/MU jungtys, ši priemonė valo rėmelis ir veidai pašalinti dulkių, tepalų ir kitų nešvarumų be nicking arba
€63.27
Išpardavimas
Z-TAC Žibintuvėlis M622V Skautų Šviesos su ADM Ginklas Kalno Tinka 20mm Geležinkelių EX447
Z-TAC Žibintuvėlis M622V Skautų Šviesos su ADM Ginklas Kalno Tinka 20mm Geležinkelių EX447 PREKĖS INFORMACIJA KRY XLamp XP G2-Q5 LED generuoja 145 liumenų akinanti balta šviesa DS07 jungiklis surinkimas ateina su dviejų skirtingų veikimo būdų: Spauskite ON/OFF toks
€58.70
Išpardavimas
1pcs Už
Prekės Informacija Huawei Originali: OMXD30000 Pardavėjo Vardas: Go-Fibereasy Formą Tipas: SFP+ siųstuvas-imtuvas Max Duomenų perdavimo Sparta: 10Gbps/10000Mbps Bangos ilgis: 850nm Max Kabelio Atstumas: 300m per OM3 PRF Sąsaja: LC duplex Optiniai Komponentai: VCSEL 850nm Kabelio Tipas: PRF
€18.19
Išpardavimas
JYY UV Mažas Rašalo Siurblys UV Mašina Specialusis Rašalo Siurblys Siurblio Diafragma Rašalo Siurblys Hantuo UV Butas Mašina Rašalo Siurblys 3W Skysčio Siurblys
JYY UV Mažas Rašalo Siurblys UV Mašina Specialusis Rašalo Siurblys Siurblio Diafragma Rašalo Siurblys Hantuo UV Butas Mašina Rašalo Siurblys 3W Skysčio Siurblys Pastaba: Dėl Produkto Kainos Ir Konkrečių Sąlygų, Prašome Susisiekti Su Mumis Prieš Perkant Patarimai,
€26.46
Išpardavimas
Didmeninė kaina 10 mw metalo Vaizdo Gedimų Lokatorius Optinio Pluošto Kabelio Testeris 10-12KM Bandymo Lazerinis Gaminys
Apžvalga: AUA-10 pen raudoną šviesą skleidžiantį prietaisą naudojant 650nm puslaidininkių lazerių, siekiant skleisti raudoną šviesą, stabili ir optinė sąsaja prijungtas į themultimode ir single-mode optinių skaidulų, optinių skaidulų ir gedimų nustatymo funkcija.Optinės inžinerijos,
€9.01
Išpardavimas
Šviesolaidiniai Jungtis Švaresnis LC SC FC ST Pluošto Optikos Valymo Kasetės Langelis Cleaner
Šviesolaidiniai Jungtis Švaresnis LC SC FC ST Pluošto Optikos Valymo Kasetės Langelis Cleaner
€6.61
Išpardavimas
ESC250D FTTH SC UPC Optinis skaiduls greita jungtis SC FTTH šviesolaidžio Greita Jungtis Įterptųjų
Produkto Savybės Srityje Asamblėjos S C/VNT greitai connectorfor FTTH gali būti greitai ir lengvai nutraukimo skaidulų srityje.Yra galimybės 900 mikronų leidžia montuotojas nutraukti ir padaryti ryšį minučių įranga ir pluošto pleistras plokštės.Šios jungties sistema pašalina bet
€8.82
Išpardavimas
Optinio pluošto vardas YTM-KFT 401 optinio signalo kryptis testeris vfl gyventi pluošto vardas
Optinio pluošto vardas YTM-KFT 401 optinio signalo kryptis testeris vfl gyventi pluošto identifikatoriai Produkto Aprašymas Aprašymai : Optinio Pluošto Identifikatorius yra svarbi priemonė, optinis aptarnavimas, kuris yra naudojamas neardomieji pluošto nustatymo
€129.68